oxford
 

Oxford Test of English has been approved!

 
Printr-un frumos parteneriat, Liceul de Arta "Gheorghe Tattarescu" din Focsani, reprezentat de către dna director Ioana Constantinescu, devine de astăzi, 23.06.2022, cu exclusivitate în județul Vrancea:
Centru Autorizat "OXFORD TEST OF ENGLISH", acredidat de către Universitatea Oxford din Marea Britanie.
 
"OXFORD TEST OF ENGLISH" este un test online de certificare a competențelor lingvistice generale, examen ce evaluează nivelurile CEFR: A2, B1 si B2, recunoscut si echivalat cu proba de evaluare a competențelor lingvistice de la bacalaureat si recunoscut pentru o foarte mare flexibilitate, prin metoda "computerbased".
 
Posibilitate de testare imediată, 365 zile/an, minim 1 cursant (adolescenti, tineri, adulti)
 
Detalii si Programari:
0744.312.867 / 0237.238.574
Pin It